Sezon 2009/2010
Sezon 2008/2009
Sezon 2007/2008
Koniec
Wraz z końcem sezonu 2011/2012 drużyna Znicz Pruszków rocznik 1995 została rozwiązana. Zawodnicy dotychczas trenujący w U17 zostali dołączeni do rezerw. Wyjątek stanowią gracze z 96 i 97 - oni dołączyli do rok młodszej grupy młodzieżowej.
Znicz Pruszków - Zwolenianka Zwoleń 2:0

Znicz Pruszków - Agape Białołęka 1:2
Komentarzy 93
Koniec sezonu[aktualizacja] Skirek czerwiec 02 2012 21:16:15
2 : 0

W przedostatniej kolejce bieżącego sezonu przyszło nam się zmierzyć z zespołem Zwolenianki Zwoleń. Wygraliśmy różnicą dwóch goli, byliśmy drużyną lepszą, jednak przez nasze błędy w obronie wynik mógł się odwrócić. Na 20 minut przed końcem kontuzji doznał Karol Wolniewicz, a 10 minut później ten sam los spotkał Wojtka Burzyńskiego, więc mecz musieliśmy kończyć w dziewięciu, ponieważ trener wykorzystał wszystkie zmiany. Był to nasz ostatni mecz w sezonie - Radomiak Radom wycofał się z rozgrywek.

Znicz Pruszków - Zwolenianka Zwoleń 2:0(1:0)
Bramki: Komorowski, Skirski
Znicz: Dębicki(Pełda) - Karpiński(Szproch), Peszko, Gudelski, Skirski - Trójczak(Brzezek), Grabowski, Burzyński, Lewandowski(Kacprzycki), Komorowski - Wolniewicz
Komentarzy 126
Zwycięstwo Skirek maj 26 2012 20:44:01
1 : 6

Wygrana ta oraz mecz oddany walkowerem przez Podlasie oznacza, że na dwie kolejki przed końcem sezonu zapewniliśmy sobie drugie miejsce w tabeli.

Korona HID Ostrołęka - Znicz Pruszków 1:6(1:3)
Bramki: Wolniewicz(2), Komorowski, Lewandowski, Grabowski, (samobój)
Znicz: Pełda - Karpiński, Peszko, Gudelski, Skirski - Grabowski, Burzyński(Szproch), Lewandowski(Trójczak) , Kacprzycki(Brzezek), Komorowski - Wolniewicz
Żółta kartka: Burzyński
Komentarzy 113
Kolejna porażka Skirek maj 19 2012 14:38:33

1 : 2

Znicz Pruszków - Agape Białołęka 1:2(1:0)
Bramka: Wolniewicz
Znicz: Pełda - Karpiński, Peszko, Gudelski, Skirski(Truszkowski) - Komorowski, Grabowski, Burzyński, Lewandowski(Kacprzycki), Brzezek(Trójczak) - Wolniewicz
Żółta kartka: Gudelski
Komentarzy 184
Udany wyjazd Skirek maj 12 2012 20:08:47
0 : 1

Dziś odnieśliśmy pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w rundzie wiosennej. Naszym rywalem był zajmujący drugie miejsce w tabeli spotkań rewanżowych Mazur Radzymin. Mecz odbywał się na boisku "średnio" sprzyjającym grze kombinacyjnej. Mimo tego nasz zespół tworzył naprawdę dobre akcję, z których powinniśmy kilka wykorzystać. Udało nam się to dopiero w drugiej połowie, a gola na wagę trzech punktów strzelił Kamil Komorowski, wykorzystując podanie Karola Wolniewicza. Pod koniec meczu oddaliśmy pole przeciwnikowi przez co gospodarze byli blisko wyrównania. Trochę szczęścia w jednej z ostatnich akcji i zwycięstwo jedzie do Pruszkowa.

Mazur Radzymin - Znicz Pruszków 0:1(0:0)
Bramka: Komorowski
Znicz: Pełda - Peszko, Gudelski, Truszkowski(Szproch), Skirski - Komorowski, Kacprzycki(Lewandowski), Karpiński, Grabowski, Brzezek(Trójczak) - Wolniewicz
Żółta kartka: Wolniewicz
Komentarzy 183
(prawie)Powtórka z jesieni na wiosnę Skirek maj 10 2012 23:27:34
7 : 1

XXI kolejka Mazowieckiej Ligi Juniorów Młodszych U17 przyniosła nam kolejne zwycięstwo w bieżącym sezonie. Trzy punkty cieszą tym bardziej, ponieważ zostały zdobyte po dobrej grze całego zespołu. Spotkanie od początku do końca przebiegało pod nasze dyktando. Należy pochwalić gości - KS Wesołą - za próbę gry w piłkę mimo niekorzystnego wyniku. Niestety podczas meczu poważnej kontuzji doznał Emil Błaszczyk, dla którego to już koniec sezonu. Przypominam, że przed drugim wiosennym spotkaniem, sezon skończył się dla Filipa Bączkowskiego. Teraz nasza drużyna musi sobie radzić z trzema nominalnymi obrońcami. Do końca pozostało pięć kolejek, a już w sobotę o 13.30 w Radzyminie czeka nasz ciężki bój z Mazurem.

Znicz Pruszków - KS Wesoła 7:1(4:0)
Bramki: Wolniewicz(4), Komorowski(2), Kacprzycki(1)
Znicz: Pełda - Karpiński, Peszko, Gudelski, Błaszczyk(Brzezek) - Skirski, Burzyński, Grabowski, Kacprzycki, Komorowski(Szproch) - Wolniewicz(Trójczak)

Komentarzy 227
Porażka w meczu na szczycie Skirek maj 06 2012 17:02:24

3 : 0

W meczu XX kolejki doznaliśmy już czwartej w sezonie porażki. Tym razem naszym przeciwnikiem był zespół Mazowsza Miętne - lidera II Mazowieckiej Ligi Juniorów Młodszych U-17. Przed tym spotkaniem różnica między zespołami wynosiła cztery punkty.
Od początku nasza gra nie kleiła się. Nie potrafiliśmy wyprowadził składnej akcji ani zagrozić bramce rywala. Zdecydowanie groźniejsze ataki przeprowadzali gospodarze i to oni - po rzucie karnym, którego nie było(faul nastąpił poza polem karnym, niestety linie były słabo widoczne) - objęli prowadzenie. Jeszcze przed przerwą gospodarze podwyższyli wynik. Sytuację sam na sam wykorzystał napastnik Mazowsza. Niestety kolejny błąd popełnił sędzia, ponieważ w momencie "podania"(piłka przypadkiem odbiła się od pomocnika liderów) zawodnik z Miętnego przebywał na spalonym.
Po pierwszej bardzo słabej połowie w naszym wykonaniu, drugą zaczęliśmy od nieustannych ataków całym zespołem. Większość drugiej części gry graliśmy w przewadze jednego zawodnika(za drugą żółtą kartkę boisko opuścił zawodnik gospodarzy). Mimo naszych starań nie stworzyliśmy sobie wielu dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, a nasi przeciwnicy wykorzystali jedną z kontr pieczętując zwycięstwo. 3:0 i koniec marzeń o dogonieniu lidera.

Mazowsze Miętne - Znicz Pruszków 3:0(2:0)
Znicz: Pełda - Peszko, Gudelski, Truszkowski(Lewandowski), Błaszczyk(Szproch) - Skirski, Karpiński, Burzyński(Kacprzycki), Wolniewicz, Komorowski(Grabowski) - Trójczak(Brzezek)
Żółta kartka: Lewandowski